MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 13464295

nr 1346 4295

CARPET

oriental, 315x455, wear, damages.

orientalisk, 315x455 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1100

Monday September 7 2020
at 19:03:39