MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Matskrin 7138190

nr 713 8190

Matskrin

19th century, stand, wear.

1800-tal, på benställning

Condition: slitage

SEK 150

Monday September 5 2011
at 18:35:11

30/8 14:10:11 1      100 kr
5/9 13:33:06 2      Vinnande bud