SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Matskedar 10334062
nr 1033 4062
Matskedar
6 st. stämplar IS, Köpenhamn 1770-80-tal, . 20, 5, vikt. 320 g ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:35:56
23/4 19:05:15
1.600 kr
25/4 19:30:49