GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 11676292

nr 1167 6292

Matservisdelar

20 delar, Gustafsberg, 1918

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 5 mars 2018
kl 20:11:45