GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 5522362
nr 552 2362
DINNER SET
Lenght: ()
ca 30 delar, Fasen Gustavsberg
Condition: slitage, skador
100
SEK 550
Monday November 17 2008
at 19:56:23
100 kr
250 kr
450 kr
350 kr
500 kr