GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 7292310
nr 729 2310
DINNER SET
50 del, Ingeborg, Rörstrand, Sweden, wear, nagg.
50 del, Ingeborg, Rörstrand
Condition: slitage, nagg
800
SEK 100
Monday December 5 2011
at 18:58:54
4/12 23:53:06
Rörstrand