GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Dinner set 7292021

nr 729 2021

DINNER SET

55 del, "Hedera", Gustafsberg, wear, damages.

55 del, "Hedera", Gustafsberg

Condition: slitage, skador

1000

SEK 500

Monday December 5 2011
at 17:10:01

5/12 17:03:07 1      Vinnande bud