nr 651 4435
Matsalsgrupp
Matsalsbord + 10 st stolar + 2 karmstolar, Engelsk modell, + 2 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
2.000 kr |
Såld: |
1.900 kr |
måndag 16 augusti 2010 kl 17:51:06
Tid |
Kund |
Bud |
14/8 13:32:57