FURNITURE / Dining Room Furniture / Dining room set 11536475
nr 1153 6475
DINING ROOM SET
5 parts, Matbord + 4 chairs, en ilägg, wear, damages, fanérbortfall.
5 delar, Matbord + 4 stolar, en ilägg
Condition: slitage, skador, fanérbortfall
1000
SEK 500
Monday December 18 2017
at 19:58:26
18/12 18:30:33