MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 11654503
nr 1165 4503
Matsalsgrupp
5 delar, Gustaviansk modell, Bord + 4 st stolar, diameter: 117
Kondition: renoverings objekt, slitage, skador,, ej ilägg
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2018
kl 19:07:11
500 kr
600 kr
Matsalsgrupp
nr 1165 4503
Matsalsgrupp
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
måndag 26 februari 2018 |