MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6104275

nr 610 4275

Matsalsbord

50-tal, pelarfot, en ilägg, Dia115, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 16 november 2009
kl 19:48:35