MÖBLER / Bord / Matbord 13857254

nr 1385 7254

Matbord

Teak. Diameter: 120cm, höjd: 73cm, 2st iläggsskivor 2x42cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 22 mars 2021
kl 20:53:54