MÖBLER / Bord / Matbord 16937368
nr 1693 7368
Matbord
1+ 3 stolar, 1960-tal, utdragbar, teak. Bredd: 120 + 2x39, höjd: 73 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 april 2025
kl 18:57:43
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)