FURNITURE / Tables / Matbord med klaffar 10706415

nr 1070 6415

Matbord med klaffar

pedestal, England, length: 60 + 2x39, width: 92 cm, height: 76 cm, wear, damages.

Pelarfot, England, längd: 60 + 2x39, djup: 92 cm, höjd: 76 cm

Condition: slitage, skador

1000

SEK 100

Monday November 21 2016
at 19:39:33

17/11 12:23:46 1      Vinnande bud