FURNITURE / Tables / Dinner table 10583528
nr 1058 3528
DINNER TABLE
mahogany, diameter: 125 + 5 ilägg, wear, damages.
Mahogny, diameter: 125 + 5 ilägg
Condition: slitage, skador
1500
SEK 1300
Monday September 26 2016
at 20:28:00
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)