MÖBLER / Bord / Matbord 8459176
nr 845 9176
Matbord
fanerat med alm, runt, dia 99, höjd: 74 cm, Två iläggsskivor den ena fanerad 50x99 vardera
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 9 september 2013
kl 18:06:41
9/9 17:45:23