FURNITURE / Tables / Dinner table 14365290
nr 1436 5290
DINNER TABLE
England, mässingsintarsia. Length: 160, width: 101 cm, height: 74, 2 ilägg a 54 cm, wear, repa/repor.
England, mässingsintarsia. Bredd: 160, djup: 101 cm, höjd: 74,2 ilägg a 54 cm
Condition: slitage, repa/repor
Monday December 6 2021
at 19:30:37