FURNITURE / Tables / Dinner table 12343426
nr 1234 3426
DINNER TABLE
1950s, teak, Diameter 120 cm, höjd 74 cm, max längd 252 cm Bord med tre iläggsskivor med bredd ca 44 cm. En skiva med sarg, wear.
1950-tal, teak, Diameter 120 cm, höjd 74 cm, max längd 252 cm Bord med tre iläggsskivor med bredd ca 44 cm. En skiva med sarg
Condition: slitage
800
SEK 700
Monday February 11 2019
at 19:00:42
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
450 kr
600 kr