KONST / Litografier / Mapp 8474004
nr 847 4004
Einar Jolin
(1890-1976), Sverige
Mapp , 2 st, färglitografier, Einar Jolin (1890-1976), signerade, motivets mått: 45x55
Einar Jolin, född 1890 i Stockholm, död 1976. Svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 september 2013
kl 18:14:24
700 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.400 kr
16 sep