MÖBLER / Bord / Månbord 9693159

nr 969 3159

Månbord

2 delar, 1880-tal, diameter: 117, höjd: 76 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 29 juni 2015
kl 20:14:53