ART / Lithographs / Lösa blad 10985400
nr 1098 5400
Lösa blad
Svenska Fåglar, Efter von Wright, 1920s, 113 pieces, sheet: 38x28,
Svenska Fåglar, Efter von Wright, 1920-tal, 113 st, bladets mått: 38x28
2000
SEK 1500
Monday Mars 27 2017
at 19:52:28
25/3 11:36:31
Lösa blad
nr 1098 5400
Lösa blad
| Estimate: | 2000 |
| Sold: | SEK 1500 |
Monday Mars 27 2017 |
| 25/3 11:36:31 | 1 | Vinnande bud |