KONST / Litografier / Lösa blad 7187415
nr 718 7415
Ruth Tulving
(f. 1932)
Lösa blad, Ruth Tulving (f. 1932), Bla Paris -69, ca 65 x 47 & 80 x 545
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 oktober 2011
kl 18:13:31
3/10 18:07:27