Ã–VRIGT / Diverse / Lodur 3718090

nr 371 8090

Lodur

1890-tal, urtavlan märkt 'GB', höjd: 140, bredd: la. slitage och mindre lagningar

Utrop:

100 kr

Såld:

2.100 kr

måndag 15 augusti 2005