GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase and cover 7383530
nr 738 3530
VASE AND COVER
Portugal, height: 45, wear, damages.
Portugal, höjd: 45
Condition: slitage, skador
600
Monday January 30 2012
at 17:58:59
VASE AND COVER
Condition: slitage, skador
nr 738 3530
VASE AND COVER
Portugal, höjd: 45
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 600 |
Monday January 30 2012 |