GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase and cover 7383530

nr 738 3530

VASE AND COVER

Portugal, height: 45, wear, damages.

Portugal, höjd: 45

Condition: slitage, skador

600

Monday January 30 2012
at 17:58:59