BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 13614005

nr 1361 4005

Ljusstake

Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Tomte med lykta, Keramikstudion Gustavsberg (K-Studio), numrerad 9/100. Stengods. Höjd: 27 cm

Kondition: smärre fotnagg

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 23 november 2020
kl 18:30:43

Stengods