BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 12983063
nr 1298 3063
Ljusstake
"Blekingestake", Bemålad, dekor med hästar & fågel. 1900-tal, Höjd: 60 cm
Kondition: slitage, skador, två pinnar saknas
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:26:02
11/12 21:51:55
800 kr
16/12 20:21:02