LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlestick 10985563
nr 1098 5563
CANDLESTICK
9-ljusarmar, brass, length: 40 cm, wear, damages.
9-ljusarmar, mässing, längd: 40 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday Mars 27 2017
at 20:03:38
24/3 13:03:54
Mässing
CANDLESTICK
Condition: slitage, skador
nr 1098 5563
CANDLESTICK
Condition: slitage, skador
| Estimate: | 600 |
| Sold: | SEK 100 |
Monday Mars 27 2017 |
| 24/3 13:03:54 | 1 | Vinnande bud |
Mässing