Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 3342136



*

nr 334 2136


Ljusstakar

1 par, Keramik, H.27


Utrop:

300 kr

Såld:

2.900 kr

Sista tid för bud online:

måndag 1 november 2004
kl 16:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
27/10 23:26:50 1      600 kr
29/10 17:58:44 1      1.800 kr
29/10 18:05:46 1      1.800 kr
30/10 18:05:19 2      1.000 kr
30/10 18:06:45 2      1.400 kr
31/10 13:44:44 3      1.800 kr
31/10 13:45:39 3      2.100 kr
31/10 21:09:57 1      ledande budet*
1/11 15:36:52 1      justering av budtak


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik ljusstakar ljusstake
  • 6587 Ã„ggkoppar
    ett par, sterlingsilver, 1960, CG Hallberg, Gust. ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:40
  • 6701 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:49
  • 6702 Appliquer
    ett par, "Törne", Ikeas 1700-talsserie, 1990-tal. ..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:02
  • 6714 Elljusstake
    Elflugan. Längd: 32 cm. Höjd: 39,5 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:07
  • 6311 Golvljusstakar
    2 st, mässing. Höjd: 78-98cm
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:00
  • 6386 Lampetter
    Ett par. Höjd: 41,5 cm
    Aktuellt bud: 450 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:40




Ladda ner broschyr