BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 16968257

nr 1696 8257

Ljusstakar

ett par, förgylld brons, 1800-tal. Höjd: 19 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 28 april 2025
kl 18:24:59

25/4 14:13:45 1      Vinnande bud