LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Candlesticks 5486082
nr 548 6082
CANDLESTICKS
Lenght: ()
1-par, tenn 1800-tal, höjd: 12
Condition: bucklor
100
SEK 600
Monday October 27 2008
at 16:59:54
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr
500 kr
550 kr
6