BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 8573324
nr 857 3324
Ljuskrona
Nyrokoko, mässing, Dia60
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 november 2013
kl 18:51:21
4/11 14:23:19