BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 11038517
nr 1103 8517
Ljuskrona
20-tal, med prismor, höjd: 65 cm
Kondition: slitage, prismor saknas
Utrop:
2.600 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 april 2017
kl 18:59:56
500 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)