ART / Lithographs / Litographs in colors 9109013
nr 910 9013
LITOGRAPHS IN COLORS (F)
8 pcs, Eva Bart, sheet: 20x28,
8 st, Eva Bart, bladets mått: 20x28
Condition: löst blad
SEK 250
Monday September 8 2014
at 18:17:12
4/9 17:26:13
8/9 16:21:59
200 kr