ART / Lithographs / Litographs 16416049
nr 1641 6049
Wilhelm Freddie
(1909-1995)
6 parts, Wilhelm Freddie (1909-1995), läsa blad, sheet: 39x29 ca, endast en signerad.
LITOGRAPHS, 6 st, Wilhelm Freddie (1909-1995), läsa blad, bladets mått: 39x29 ca
Condition: endast en signerad,
SEK 100
Monday September 9 2024
at 19:34:55
9/9 16:13:26