KONST / Litografier / Litografier 13568599

nr 1356 8599

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Litografier, 6 st, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 138/300, daterad 1969. Motivet: 30x39 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 19:05:22

25/10 13:41:47 1      Vinnande bud
26/10 17:16:20 1      justering av budtak

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas