KONST / Litografier / Litografi 15664476

nr 1566 4476

Litografi

Stockholm, eftertryck. Bildmått: 32x46 cm, yttermått inklusive ram: 45x60 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

måndag 25 september 2023
kl 18:18:12