KONST / Litografier / Litografi 5464248

nr 546 4248

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografi, Peter Dahl (f. 1934) sign. 81. 233/250) 53x36

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

måndag 13 oktober 2008

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl
Peter Dahl (f. 1934)