![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografi 7919070
*
nr 791 9070
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, 3 st, Harald Wiberg (1908-1986), 44x49
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 18:11:41
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Harald Wiberg
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Harald Wiberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik harald wiberg litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6421 Teckningar
3 st, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57
*
Harald Wiberg
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Harald Wiberg
nr 791 9070
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, 3 st, Harald Wiberg (1908-1986), 44x49
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, Småland, död 1986, svensk målare och tecknare.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Harald Wiberg
Harald Albin Wiberg, född 1908 i Ankarsrum, SmÃ¥land, död 1986, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Harald Wiberg
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik harald wiberg litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6421 Teckningar
3 st, Harald Wiberg (1908-1986), Sverige. Signerad..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
1 juli kl 20:57