KONST / Litografier / Litografi 13778191
nr 1377 8191
Litografi
Björn Jonsson, Sverige. "Från Gröndal". Signerad, 100 ex, 41x30, yttermått inklusive ram: 59x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 februari 2021
kl 20:07:37
100 kr
150 kr