KONST / Litografier / Litografi 14624114
nr 1462 4114
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 8/75. Bildmått: 33x24 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:07:51
23/4 00:59:46