KONST / Litografier / Litografi 8737632
nr 873 7632
Litografi
Albert Engström (1869-1940), onumrerad, signerad. , motivet: 34x48
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 februari 2014
kl 19:11:30
30/1 10:13:50
100 kr
3/2 13:10:59