ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Linnetyger 8594112
*
nr 859 4112
Linnetyger
'Herbarium', design Stig Lindberg, 140x190+ 140x130 + 110x200 + 140x140+ diverse småbitar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:54:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 20:07:00
1
1.100 kr
11/11 18:56:16
1
1.200 kr
11/11 19:34:30
2
1.200 kr
11/11 19:49:10
3
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: linnetyger stig lindberg textilier vintage
-
3313 Militäruniform
2 del + 3 mössor+ matlåda
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 19:15
-
8051 Minkpäls
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 19:06
-
3008 Minkpäls
Saga Mink, storlek 38 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:27
-
3028 Päls
Mink, storlek 40-42 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:03
-
3029 Päls
Saga Mink
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:12
-
3220 Parti linnedukar
diverse
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:37
*
Linnetyger
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 4112
Linnetyger
'Herbarium', design Stig Lindberg, 140x190+ 140x130 + 110x200 + 140x140+ diverse småbitar
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 20:07:00 | 1 | 1.100 kr |
11/11 18:56:16 | 1 | 1.200 kr |
11/11 19:34:30 | 2 | 1.200 kr |
11/11 19:49:10 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: linnetyger stig lindberg textilier vintage
-
3313 Militäruniform
2 del + 3 mössor+ matlåda
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 19:15 -
8051 Minkpäls
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 19:06 -
3008 Minkpäls
Saga Mink, storlek 38 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:27
-
3028 Päls
Mink, storlek 40-42 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:03 -
3029 Päls
Saga Mink
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 18:12 -
3220 Parti linnedukar
diverse
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:37