ÖVRIGT / Leksaker / Leksak 12066187
nr 1206 6187
Leksak
mekanisk, Modell äldre, "Nina", Lehmann, Germany. Längd: 19
Kondition: slitage, skador, svans saknas
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:41:39
500 kr
Leksak
nr 1206 6187
Leksak
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 600 kr |
måndag 24 september 2018 |