BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Lampdelar 10302285

nr 1030 2285

Lampdelar

diverse, bland annat bordslampor, modell äldre

Kondition: skador, slitage, nagg

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 11 april 2016
kl 18:01:10