MÖBLER / Bord / Lampbord 15165077

nr 1516 5077

Lampbord

med 2 lådor, teak, 1960-tal. Bredd: 50x38. Höjd: 59 cm

Kondition: lättare bruksslitage

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 januari 2023
kl 20:51:40

  • Tema
  • 23 jan

Retro

Läs mer om Retro