MÖBLER / Bord / Lampbord 13464352

nr 1346 4352

Lampbord

30-tal, betsad björk. Bredd: 64 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 44 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 7 september 2020
kl 18:11:56