MÖBLER / Bord / Lampbord 9625526
nr 962 5526
Lampbord
1800-tal, längd: 66 cm, djup: 44 cm, höjd: 75 cm
Kondition: slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 maj 2015
kl 18:34:48
100 kr
150 kr