ÖVRIGT / Diverse / Kuriosa 8941033
*
nr 894 1033
Kuriosa
3 delar. plast, Danese, Milano, höjd: 7 - 16
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 18:58:02
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 18:55:03
1
450 kr
2/5 21:47:35
2
350 kr
12/5 14:18:27
3
500 kr
12/5 14:51:15
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danese kuriosa milano plast
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:40
-
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23
-
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36
-
8026 Jarniniere
Jugend, metall, glasinsats, med hänkel, Dua 2 1, h..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:31
-
8067 Lackask
Ryssland, Lenin, Signerad, 14x7
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:38
-
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36
*
Kuriosa
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1033
Kuriosa
3 delar. plast, Danese, Milano, höjd: 7 - 16
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 18:55:03 | 1 | 450 kr |
| 2/5 21:47:35 | 2 | 350 kr |
| 12/5 14:18:27 | 3 | 500 kr |
| 12/5 14:51:15 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: danese kuriosa milano plast
-
8020 Bestick
55 st, Gense, 1950-tal, 29 gafflar, 14 knivar, 12 ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:40 -
7020 Blomkonsoler
9 st, Smide, 1930-40-tal. Höjd: 13-29 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:23 -
7210 Hängen
3 st, modell äldre, bland annat silver. Höjd: 3-7 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:36
-
8026 Jarniniere
Jugend, metall, glasinsats, med hänkel, Dua 2 1, h..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:31 -
8067 Lackask
Ryssland, Lenin, Signerad, 14x7
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:38 -
7181 Mjölkkannor
3 st. Höjd: 70 ca
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:36



