MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Spice jars 9076090
nr 907 6090
SPICE JARS
6+ 6 del + coffee grinder, wear, damages.
6+ 6 del + kaffekvarn
Condition: slitage, skador
SEK 800
Monday August 25 2014
at 18:28:10
200 kr
200 kr
450 kr
400 kr
500 kr
700 kr
700 kr