GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar mm 6481472
nr 648 1472
Kryddburkar mm
12 delar, Wien
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:49:49
15/7 23:17:33
15/7 23:18:30